.

.

Моите Аудио Пет Мини Bluetooth Животинско Безжичен Звучник за Деца од Сите Возрасти - Вистински Безжична Стерео Пар со Друг TWS домашно Милениче за Моќна и Богата Соба-По?

Моите Аудио Пет Мини Bluetooth Животинско Безжичен Звучник за Деца од Сите Возрасти - Вистински Безжична Стерео Пар со Друг TWS домашно

Мислење на купувачите:

DEN 599.76
Износ
Залиха

На најмалите, cutest, повеќето УДАР-ЗАДНИК Bluetooth звучници на планетата!!Тоа е како добивање на стадионот големина концерт во golfball големина арена, или тим на магичен еднорози во мал pixie тело, или целиот Пекарница во минијатурна cupcake .поентата е, ќе добиете начин повеќе отколку што очекував, не само звук надвор големина.Го Сокријат и да Зборува за Стан - а смешно забава семејна-пријателски стан вклучени со Моите Аудио Милениче.Точно Безжична Стерео (TWS) технологија - се Користи 1 или Пар 2 заедно.Релевантни, јасни, јасен звук од 3 W аудио драјвер.Лесно-Кликнете за безжична Bluetooth врска на паметни телефони, таблети и други Bluetooth-от уреди.Selfie Далечински функција / Вграден микрофон / Батерија Обичај изградена Продолжен игра батеријата (24" полнење Кабелот вклучен)/ Преносни Партија (lanyard вклучени).Патентиран Дизајн и обичај Аудио Инженеринг произведува изненадувачки моќен звук од звучник помалку од 2" високи. 100% Производителот ГАРАНЦИЈА!Па се соберат сите нив.Мора да се има подарок за забава, радост, музика и танц.

Декларирани својства

Најдобри предлози