.

.

Xirfuni Смола се Тркалаат Носителот, Таписерии Изработка Домот на Хартија се Тркалаат Носителот Практични за Ресторан за Кафе Продавница

Xirfuni Смола се Тркалаат Носителот, Таписерии Изработка Домот на Хартија се Тркалаат Носителот Практични за Ресторан за Кафе Продавница

Мислење на купувачите:

DEN 772.80
Износ
Залиха

Користење на висок квалитет смола материјали, заштита на животната средина, живописни, мулти‑функционални, убава и практична.Едноставен и преносни десктоп декорација реквизити, хартиена крпа носителот, таписерии изработка, може да застане цврсто на десктоп.Елегантна и high-end дизајн украси, интересен дизајн го прави тоа роденденскиот подарок за пријатели.Тоа може да се користи како идеално декорација и можат да бидат ставени во дневна соба, спална соба, студија, канцеларија и други рекреативни места.Стави дома, што може да додадете топла и интересно чувство на вашиот внатрешна средина.Функција : 1. Едноставен и преносни десктоп декорација реквизити, хартиена крпа носителот, таписерии изработка, може да застане цврсто на desktop2. Користење на висок квалитет смола материјали, заштита на животната средина, живописни, мулти‑функционални, убава и practical3. Елегантна и high-end дизајн украси, интересен дизајн го прави тоа роденденскиот подарок за friends4. Тоа може да се користи како идеално декорација и можат да бидат ставени во дневна соба, спална соба, студија, канцеларија и други слободно places5. Стави дома, што може да додадете топла и интересно чувство на вашиот затворен environment Specification : Предмет Тип : Смола Ornament Product Големина : Прибл. 39x25.5cm/15x10in Uses : Дневна Соба, Студија Соба, Канцеларија, Кафе Shop Weight : Прибл. 2485g/87.7 oz Package Листа : 1 x Resin Украс.

Декларирани својства

Item Type:
Resin Ornament
Product Size:
Approx. 39x25.5cm/15x10in
Uses:
Living Room, Study Room, Office, Coffee Shop
Weight:
Approx. 2485g/87.7oz
Package List:
1 xResin Ornament :

Најдобри предлози