.

.

Деца Бебе Момче Облека Татко и Син Кратко Sleeve Врвот и Маскирна Долги Панталони Лето Облека Сет

Деца Бебе Момче Облека Татко и Син Кратко Sleeve Врвот и Маскирна Долги Панталони Лето Облека Сет

Мислење на купувачите:

DEN 167.76
Износ
Залиха

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Машина За Миење.Материјал : Памук помеша за бебе момче облека сет, меки и удобни.вид на пријателски за бебе бебе секојдневно носење.Поддршка рака и машина за перење.Новородените деца Момче Облека : Писма печатени блузи т кошула, Тенок навој панталони со еластичен појас, Различни комбинации на бои, Модата 2 парчиња пролет, есен Зима облека за бебе момче работи.Уникатен Дизајн : Убав и стилски Писмо печатени и дизајни, "ПРИЛИЧНО ЛЕТА ЗА МАЛИОТ ЧОВЕК" овие бебе момче панталони сет ќе се донесе вашиот малку едно изненадување.Големина Опции : бебе бебе облека момчиња 0-3 месеци, деца момчиња облека 3-6 месеци, бебе момче зимска облека 6-12 месеци, 12 -18 месеци бебе момче падне облека.Повод : Симпатична бебе момчиња подароци погодна за внатрешна, надворешна, бебе слика, роденденски подарок, бебе туш подароци, newyear, божиќ, доаѓа дома облека, а партијата или било прилики.

Декларирани својства

Најдобри предлози