.

.

Гаража-Pro Возачот и Совозачот Страна Огледало Стакло Сет од 2 Компатибилен со 2002-2007 Мицубиши Lancer Загрева, w/Поддршка Плоча

Гаража-Pro Возачот и Совозачот Страна Огледало Стакло Сет од 2 Компатибилен со 2002-2007 Мицубиши Lancer Загрева, w/Поддршка Плоча

Мислење на купувачите:

DEN 847.20
Износ
Залиха

Гаража-Pro Резервни Замена Огледало Стакло Компатибилен со 2002-2007 Мицубиши Lancer.Гаража-Pro GPSET-MT02 GR Карактеристики : Сет од 2, (2) Огледало Glasss, Со поддршка плоча, Загрева, Возачот страна - Станот; Патникот страна - Конвексни.Локација : за Возачот и Совозачот Страна.Осветленост Дел Броеви : MN126550, MN126551. Висок квалитет, Директно Одговара OE Замена Огледало Стакло со СЛОБОДНИ 1-година НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на Гаража-Pro предмети.Изработени од високо квалитетни materials Easy да се инсталира; ја заменува старата или оштетени part This е OE замена item Garage-Pro е најмногу прифатлива бренд за вашиот стар, ислужени, или оштетени фабрика дел!Овој врвен квалитет замена дел е направен за да им даде на вашиот автомобил, камион, и ЏИП дека оригиналните фабрички изглед и перформанси.Достапни за различни апликации, нашата Гаража-Pro дел сигурно ќе се вклопат право на вашето возило.Доаѓа со 1-година неограничен километражата гаранција!Некој едноставно не може да успее со користење Гаража-Pro!Гаража-Pro дефинитивно ќе се занесе вас, како и вашиот возило, почнувајќи со вашата прва купување!Компатибилна со следниве возила : Позиција : Лево и Right Mitsubishi.

Декларирани својства

Најдобри предлози