.

.

L2b Младински Атлетски-Маици, Crewneck, Краток Ракав, Брзо Се Исуши, Не Исчезнат

L2b Младински Атлетски-Маици, Crewneck, Краток Ракав, Брзо Се Исуши, Не Исчезнат

Мислење на купувачите:

DEN 506.40
Износ
Залиха

100% Полиестер.Машина За Миење. 100% Полиестер Пике поврзана.Логото На Слободен Унисекс Tee Кошули.Екипажот Вратот, Кратки Ракави, Опуштено Собере, Добро се Водат, Конусни обврзувачки и Tagless Главниот етикета за повеќе комфор зад вратот.Брз Сува, Цел Отпор, Меки се Чувствуваат, Одличен за Активни Спортови или како Удобно Секојдневниот Tee.Не Бледнее, Не се Намалила, Боја нема да Избледи се мијат по миење.Машина за Миење, Лесно Заштита, Навремено Бесплатно, Брзо се Мијат и се Исуши, Оваа ткаенина ќе се мие и сува темелно во Пократок Циклус, се користи помалку количина на вода и детергент.Основни од Суштинско значење за секој Активен Момчиња или Девојчиња.Вашето Задоволство е Guarenteed, Бесплатно враќање и враќање на средствата.Големина : S(6-7), M(8-10), L(12-14), XL(15-16) ве Молиме да ја видите Големината Водич.Момчињата момчето tee shirt маици т-маица спорт спортски брз сува влага wicking девојка девојки crewneck екипажот вратот и членови на екипажот деколте Обичен солидна кратки ракави ракав активни удобно младите анти мирис нема логото слободни спортски врвот не исчезнат големина 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16.

Декларирани својства

Најдобри предлози