.

.

Мека Гума Лажни Рака Модел Помине Уметност Помине Уметност Пракса Алатки Додатоци Обука Пракса

Мека Гума Лажни Рака Модел Помине Уметност Помине Уметност Пракса Алатки Додатоци Обука Пракса

Мислење на купувачите:

DEN 640.56
Износ
Залиха

Пракса Помине Уметност Високо-Квалитетни Материјали Направени Од Мека Гума Материјал На Заштита На Животната Средина, Невкусна И Еднократно.На Нокти Модел Има Акрилна Боја Блиски До Бојата На Кожата Да Се Направи Вашиот Вежби Автентични.Пракса Рака Модел Мека И Еластична Флексибилен И Да Се Отстрани, Прстите На Професионална Пракса Алатки Се Многу Флексибилни И Може Да Биде Свиткана На Саканата Позиција.Флексибилни Страна На Екранот Исто Така, Може Да Биде Преместена На Саканата Позиција, Правејќи Го Полесно За Вас Да Се Применуваат И Дизајн.Гумена Рака, Нога Високо Симулација Совршено Имитира Облик На Човечка Рака.Тоа Е Погоден За Салонот Љубовници За Да Се Практикуваат.Тоа Може Да Биде Поставен Насекаде, Зазема Мал Простор, И Може Да Се Носи Надвор.Модел Висока Симулација Подобри Помине Уметност Вештини Разубават Вашиот Ноктите, Можете Да Го Користите Лепак Или Двострано Лента За Да Го Внесете Совети На Лажни Ноктите Во Вашите Прсти Да Ги Задржи Од Олабавување, А Потоа Ќе Може Да Дизајн И Боја Помине Уметност Модели На Совети.Рака На Владата Лажни Соодветна За Публиката Вештачки Нозе И Рака Модели Се Погодни За Почетници И Салон Уметници.Одличен Приказ За Вашата Работа.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Лажен Нога Рака Model Material : PVCHand Големина : Прибл. 24.5 x 9 х 4.5 cm / 9.6 x 3.5 x 1.8 in Foot Големина : Прибл. 19.5 x 8.5 x 7.5 cm / 7.7 x 3.3 x 3in Features : Прст може да биде свиткана, прст свиткување не ќе отскокнување назад, сликарство нокти пракса.Употреба : за Домашна употреба, ноктите салон, итн.Употреба : се Применува лажни нокти печ со двострано лепило или ноктите лепак и се држи на лажни рака.Тоа е погоден за помине уметност ученици.Топло совети : Бидете сигурни да се држиме помине парче цврсто со лепило или двострано лента, инаку помине парче ќе стане лабава и не може да се практикува.Пакет Листа : 1 x Рака Модел 1 x Нога Модел .

Декларирани својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Fake Foot Hand Model
Material:
PVC
Hand Size:
Approx. 24.5 x 9 x 4.5cm / 9.6 x 3.5 x 1.8in
Foot Size:
Approx. 19.5 x 8.5 x 7.5cm / 7.7 x 3.3 x 3in
Features:
Finger can be bent, finger bending will not bounce back, painting nail practice.
Use:
Home use, nail salon, etc.

Најдобри предлози