.

.

Бебе Девојка 1 2 3 Роденден Облека Глувчето Фустан Polka Точки Туту Здолниште Торта Пресече Долг Ракав Облека за Фото Снимањето

Бебе Девојка 1 2 3 Роденден Облека Глувчето Фустан Polka Точки Туту Здолниште Торта Пресече Долг Ракав Облека за Фото Снимањето

Мислење на купувачите:

DEN 325.20
Износ
Залиха

♛【Повод】Симпатична бебиња деца девојки 1-ви роденден tulle здолниште облека сет, најдобри роденденски подарок за вашата девојче.♛【Кожата-пријателски Материјал】Бебе девојка глувчето 1 2 3 роденден облека polka точки фустан облека сет изработени од Памук + Полиестер, дише ткаенини, се чувствуваат мазни и меки, удобни за носење;.Роденден Облека Карактеристики : . ♛【Го прослават Нејзината 1 2 3 Роденден】1 2 3 роденден се облекуваат за бебе дете девојка, сет вклучува 1 PC Фустан.Големина : 1 T | Боја : Црна + Роуз - Еден Промоции може да варира во зависност од големината/боја.Едно парче pullover фустан половината со блескавата bowknot.Деколте : O Вратот, се Повлече На Мини Фустан Туту Skirt Materilas : Памук + Polyester Suits за : Глувчето Роденден се Облекуваат за Бебе Девојка 1 Година), birthday (Роденден се Облекуваат за Бебе Девојка 2 Години, Роденден се Облекуваат за Бебе Девојка 3 Years Easy за Чистење : Направени од мека памучна ткаенина, лесно да се мијат и се чисти надвор торта по торта пресече.Роденденски подарок за вашата ќерка, внука, внука, пријатели;.Деколте : O Вратот, Се Повлече На Мини Фустан Туту Здолниште.Со добар квалитет и сите делови се прилагодливи за да одговара на вашето бебе. ♛【Одберете Големина】1 2 3 роденден пресече торта облека свадба се облекуваат бебето крштевањето облека и бебето крштевка облека за млади девојки, одговара за 1, 2, 3 години бебиња.Вратоврска затворање.Прво второ трето роденден облека, модерен облека пресече торта тимови однесе дома болница тимови се направи малку девојка на ѕвездата на нејзината партија!.Ве молиме проверете вистинските мерење за да се избере вистинската големина.Имаме голем квалитет на производот, и совршено се вклопуваат.

Декларирани својства

Најдобри предлози