.

.

ZZXXB Среќен Божиќ Елени Дрво Водоотпорен Мокра Торба за Обновливи Крпа Пелена Влажно и Суво Торба со Патент Џеб за Патување Плажа, Базен, Фитнес, Јога Костим за капењ?

ZZXXB Среќен Божиќ Елени Дрво Водоотпорен Мокра Торба за Обновливи Крпа Пелена Влажно и Суво Торба со Патент Џеб за Патување Плажа,

Мислење на купувачите:

DEN 335.76
Износ
Залиха

Answer : ___________________________ Note : Влажни предмети мора да биде wringed пред сместени во пелена торба, и ве молиме не го чувајте наопаку, вишокот на вода може да течење од шевовите и патентите.Двојно Zippered : Две zippered прегради задржи влажни и суви крпи посебно во иста вреќа.

Декларирани својства

Најдобри предлози