.

.

LWNOOH 50 Парчиња Многу двострано Мини Нокти Датотека Блокови Преносни Шарени Сунѓерот лак Пескарење Бафер Ленти Полирање на Нокти Алатки (Розева)

LWNOOH 50 Парчиња Многу двострано Мини Нокти Датотека Блокови Преносни Шарени Сунѓерот лак Пескарење Бафер Ленти Полирање на Нокти

Мислење на купувачите:

DEN 192.00
Износ
Залиха

Тоа го прави на ноктите мазна и сјајна, и се користи за чистење ноктите пред примена на ноктите лак или гел лак.Карактеристики : Ноктите Бафер Големина : Секој блок е 3. 【Помине Заштита】 Нежно се мазни ноктите површината во која било насока без оштетување на ноктите.【2 Страни Дизајн】 внатрешноста материјал на нокти датотека блок е многу густа сунѓерот и има исклучително фино брусење на 2 страни, така што луѓето да можат да го користат овој 2 страна за нивните нокти или прсти.Перат : Ова помине блок датотека може да се мијат со вода, тоа е многу лесно да се чисти.Исто така, тоа е долготраен, што додадете искра и гламур на вашиот занаети, направи вашите нокти повеќе блескави и шармантна.Можете да им даде на вашите пријатели или девојка на оваа нокти датотека за подарок како за Денот на Вљубените подароци, роденденски подароци, Божиќ подарок & ноќта на Вештерките Подарок. 【Полирање на Ноктите】 Ова нокти датотека се користи за помагање на педикир и маникир. 【Употреба】 Ноктите Датотека е да се користи за помине уметност доработка, погоден за сјај и заострување ноктите.Девојките секогаш сакаат уметност ноктите, па тие треба да одат Салони за да се грижи помине речиси секоја недела.Iit исто така е совршен за да се отстранат ноктите гел во вашиот продолжен или лажни ноктите.

Декларирани својства

Најдобри предлози