.

.

BONGBADA 2 Пакет Топлина Светилка Јасно Инфрацрвени Лампи PAR38/100 W Стакло Светилки Сијалица за Храна Услуга, Brooder Крушка, Пилиња, Пет, Бања, Светлосната Терапија се Корист?

BONGBADA 2 Пакет Топлина Светилка Јасно Инфрацрвени Лампи PAR38/100 W Стакло Светилки Сијалица за Храна Услуга, Brooder Крушка, Пилиња,

Мислење на купувачите:

DEN 431.76
Износ
Залиха

Боја : Јасно. 120 V/100 W, Среден E26 База.Животниот век : 7000h.Големина : Кол 4.68 инчен, Висина 5.85 инч.Широко се користи за Храна Услуга, Brooder Крушка, Пилиња, Пет, Бања, Светлосната Терапија.Погоден За : .Внимание : .Погоден За : .Нашата топлина светла се широко се користи за Храна Услуга, Brooder Крушка, Chicke, Пет, Бања, Светлосна Терапија, Влекачи и Водоземци.Внимание : .Пред инсталирање на светилка, ве молиме да темелно проверете светилка база за нечистотии и исчисти ја, во спротивно тоа ќе предизвика краток спој и да ја оштети светилка.BONGBADA Топлина Светилка Светилки.Нашата Фабрика спроведува строга контрола на квалитетот на системот од суровина купување на процесот на производство.Сите наши светилки се одобрени од страна на Ro Hs, CE и ETL.PAR38/BR40/R40/R95/R125, 100 W/125 W/175 W/250 W.Сите Вид на Топлина Светилка Светилки Може да се Најде Тука, во BONGBADA.BONGBADA Топлина Светилка Светилки.Нашата Фабрика спроведува строга контрола на квалитетот на системот од суровина купување на процесот на производство.Сите наши светилки се одобрени од страна на Ro Hs, CE и ETL.PAR38/BR40/R40/R95/R125, 100 W/125 W/175 W/250 W.Сите Вид на Топлина Светилка Светилки Може да се Најде Тука, во BONGBADA.BONGBADA Топлина Светилка Светилки.Нашата Фабрика спроведува строга контрола на квалитетот на системот од суровина купување на процесот на производство.Сите наши светилки се одобрени од страна на Ro Hs, CE и ETL.PAR38/BR40/R40/R95/R125, 100 W/125 W/175 W/250 W.Сите Вид на Топлина Светилка Светилки Може да се Најде Тука, во BONGBADA.BONGBADA Топлина Светилка Светилки.Нашата Фабрика спроведува строга контрола на квалитетот на системот од суровина купување на процесот на производство.Сите наши светилки се одобрени од страна на Ro Hs, CE и ETL.PAR38/BR40/R40/R95/R125, 100 W/125 W/175 W/250 W.Сите Вид на Топлина Светилка Светилки Може да се Најде Тука, во BONGBADA.

Декларирани својства

Најдобри предлози