.

.

[Hello Kitty Ѕвезди] Креветчето Постелнина Додаток - Прозорец Завеса

[Hello Kitty Ѕвезди] Креветчето Постелнина Додаток - Прозорец Завеса

Мислење на купувачите:

DEN 2567.76
Износ
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. 100% Памук.Пакетот вклучува : 2 парчиња завеси 59 x 39.3 инчен (150 x 100cm).Hello Kitty Ѕвезди во областа Колекција Креветчето Постелнина поставен ги има сите кои вашиот мал пакет на радост ќе треба.Hello Kitty Колекција Креветчето Постелнина поставен ги има сите кои вашиот мал пакет на радост ќе треба.Нека малку еден во вашиот дом се смират да спијат во оваа неверојатна расадник во собата.Ова бебе Девојка Cuddly Hello Kitty моќ постелнина поставете ги комбинира везени appliquיs на Hello Kitty со модерна комбинација на бои за стилски whimsical изглед.Оваа колекција користи стилски нијанса на Сива боја И Розова .Дизајнот користи 100% памук ткаенини кои се машина перат за лесно се грижи.Овој прекрасен сет ќе ги собере сите јасли и деца кревети.Вашиот Пакет Вклучува : 2 парчиња завеси за прозорец -59 x 39.3 инчен (150 x 100cm).

Декларирани својства

Најдобри предлози