.

.

Saccharomyces cerevisiae, ХАРТ Вирус, а, ade2 trp5

Saccharomyces cerevisiae, ХАРТ Вирус, а, ade2 trp5

Мислење на купувачите:

DEN 1341.60
Износ
Залиха

Saccharomyces cerevisiae, ХАРТ Вирус, а, ade2 trp5. Нашите материјали се за употреба во експерименти развиена од страна на квасец генетика образовна мрежа (ГЕН проект) создадени од д-Р Том Manney во Канзас Државниот Универзитет (KSU).Овие експерименти се одлични за практична настава на некои од основните поими во генетиката и повеќе.На Каролина Залог : 100% Задоволство Да Се Гарантира.Сите наши производи се безусловно загарантирано.Ако поради некоја причина не сте задоволни со било кој објект, може да се врати за замена, реконструкција, или кредит.Тоа е толку едноставно.Од нашите почетоци во 1927 година, Каролина Биолошки Понудата на Компанијата се зголеми за да стане водечки снабдувач на науката наставни материјали за сите нивоа на образование.Денес, од нашето седиште во Бурлингтон, Северна Каролина, ние им служи на клиенти во целиот свет, вклучително наставници, професори, homeschool едукатори, хобисти и професионалци во областа на здравството и наука-сродните области.Кога ќе продавница со Каролина, вие не сте сами!Сите наши производи се поддржани од страна на сигурен за техничка поддршка, достапна од 8am да 8pm, ЕТ, од понеделник до петок.Контакт информации (Live Chat, e-mail, и телефон) е предвидено по ставањето на вашите цел на .Saccharomyces cerevisiae, ХАРТ Вирус, а, ade2 trp5. Нашите материјали се за употреба во експерименти развиена од страна на квасец генетика образовна мрежа (ГЕН проект) создадени од д-Р Том Manney во Канзас Државниот Универзитет (KSU).Овие експерименти се одлични за практична настава на некои од основните поими во генетиката и повеќе.

Декларирани својства

Најдобри предлози