.

.

24 КОМПЈУТЕРИ Нокти Датотека Emery Одбори Нокти Алатки Спа Педикир полски Уметност Нега на Баферот

24 КОМПЈУТЕРИ Нокти Датотека Emery Одбори Нокти Алатки Спа Педикир полски Уметност Нега на Баферот

Мислење на купувачите:

DEN 203.52
Износ
Залиха

Сосема Нов.Одличен Квалитет.Брза Испорака. 24 КОМПЈУТЕРИ Нокти Датотека Emery Одбори Нокти Алатки Спа Педикир полски Уметност Нега на Баферот !ЗАБЕЛЕШКА - Во овој момент специфична боја барања не можат да бидат опфатени.Бои и стилови се случајно се испраќаат по достапноста.Дизајни се достапни се прикажани во слики.Пакет од 24 emery одбори Димензии приближно : (8 ПАРЧИЊА) - 6.5" (16.6 cm) (16 ПАРЧИЊА) - 4.5" (11.5 cm) Одлична за употреба во козметички салони, бањи или дома.Идеален да се земе било каде!Лесен за употреба.

Декларирани својства

Најдобри предлози