.

.

Melleco 100pcs Мешани Микрофибер на камерата Леќи на Камерата/Eye Glasses/GPS/Компјутер Чистење Избрише Облека Почиста Eyewear Додатоци + 1 Шрафцигер Keychain

Melleco 100pcs Мешани Микрофибер на камерата Леќи на Камерата/Eye Glasses/GPS/Компјутер Чистење Избрише Облека Почиста Eyewear Додатоци

Мислење на купувачите:

DEN 928.80
Износ
Залиха

Цена за 100pcs избрани ткаенина за чистење и 1 шрафцигер.Материјал : микрофибер.Sawcut рабовите за да се минимизира протриване.Одличен за чистење на очила, камерата леќи, ЦД, ДВД, PDA е, компјутерски Монитори или други леќи.Нула-бесплатно, Тест-бесплатно, и да се Редеа-бесплатно Чистење.Може да се користи многу Пати, без губење на нејзината чистење перформанси и лесно да се мијат.Вовед : Што се гледа во 100pcs избрани микрофибер леќа ткаенина за чистење и 1 шрафцигер.Нивните димензии се 170 мм x 150 mm (6.7" x 5.9"), не печатени оние кои се малку помали.Тие се произведени според строги насоки утврдени со ISO 9001 : 2000 Стандардите.Материјал : микрофибер Sawcut рабовите за да се минимизира протриване Одличен за чистење Eyeglass, Накит, Apple i Phone, Touchscreens , Ipad, Таблети, Леќа, LCD Монитор, ТВ, Камера, Оптика и така син.Нула-бесплатно, Тест-бесплатно, и да се Редеа-бесплатно Чистење Може да се користи многу Пати, без губење на нејзината чистење перформанси и лесно да се мијат Пакување Листа : 100pcs избрани чистење облека+ 1 завртка возачот.

Декларирани својства

Најдобри предлози