.

.

Бебе Девојка 1 2 3 Роденден Облека Глувчето Фустан Polka Точки Туту Здолниште Торта Пресече Долг Ракав Облека за Фото Снимањето

Бебе Девојка 1 2 3 Роденден Облека Глувчето Фустан Polka Точки Туту Здолниште Торта Пресече Долг Ракав Облека за Фото Снимањето

Мислење на купувачите:

DEN 325.20
Износ
Залиха

♛【Го прослават Нејзината 1 2 3 Роденден】1 2 3 роденден се облекуваат за бебе дете девојка, сет вклучува 1 PC Фустан.Materilas : Памук + Полиестер.Polka точки лак вратоврска "ЕДЕН", "My 1-ви Роденден", "ДВА", "My 2-иот Роденден", "Мојот 3 Роденден" во фустан, совршен за создавање на убави меморијата на роденден за вашето мала принцеза;.Вратоврска затворање. ♛【Polka Точки Туту Здолниште】Деца бебе девојки 1 2 3 роденден облечи облека доаѓа дома облека.Најдобар избор за новороденче дар, доаѓаат дома забава, роденден, фотографирање пука, бебе туш подарок, тато мама бебе девојка вообичаена облека, фестивал, лето хавајски одмор фото снимањето или специјални прилики. ♛【Кожата-пријателски Материјал】Бебе девојка глувчето 1 2 3 роденден облека polka точки фустан облека сет изработени од Памук + Полиестер, дише ткаенини, се чувствуваат мазни и меки, удобни за носење;.Рака Мие Само.Едно парче pullover фустан половината со блескавата bowknot.Ќе бидат среќни да го фати вашите малечки посебен момент во оваа торта пресече тимови[Посебно Значење за ЕДЕН] : Симпатична polka точки бубамара на облека за вашиот babys прво второ трето роденденска торта пресече фото пука![Една Година старост & Две & Три Години Слики] : Мода цртан филм надворешниот изглед беше таков хит!!!!Можете да ги користите за вашата ќерка, внука, внука "мојот прв втор трет роденден" партија пресече торта, и да ги преземат cutest торта кршејќи фото снимајте на вашиот мала принцеза оваа облека.Со добар квалитет и сите делови се прилагодливи за да одговара на вашето бебе.Одговара за јас сум Еден Два Три роденден партии, глувчето тема 1-ви роденден пресече торта, 2-ри роденден, 3-ти роденден фото сесии, фотографија реквизити, фотографирање пука, Ден Велигден, Божиќ Божиќ, секојдневно носење, свадба, празник партија, церемонијата, крштевки, церемонија, матурска, семејството слика преземање, собирање на семејството, танц, принцеза се облекуваат, перформанси, прослава, карневал, роденденски подароци.Роденденски подарок за вашата ќерка, внука, внука, пријатели;.Големина : 1 T | Боја : Црна + Роуз - Ми 1-ви Роденден Промоции може да варира во зависност од големината/боја.Ве молиме проверете вистинските мерење за да се избере вистинската големина.Мулти-слоеви туту сукња со бели мини polka точка на tulle и 1 памук обвивка.Деколте : O Вратот, се Повлече На Мини Фустан Туту Skirt Materilas : Памук + Polyester Suits за : Глувчето Роденден се Облекуваат за Бебе Девојка 1 Година), birthday (Роденден се Облекуваат за Бебе Девојка 2 Години, Роденден се Облекуваат за Бебе Девојка 3 Years Easy за Чистење : Направени од мека памучна ткаенина, лесно да се мијат и се чисти надвор торта по торта пресече.

Декларирани својства

Најдобри предлози