.

.

Купувачи на Производи PSK25 Филтер Елемент Следење на Хидраулични Акумулации (25 PSI)

Купувачи на Производи PSK25 Филтер Елемент Следење на Хидраулични Акумулации (25 PSI)

Мислење на купувачите:

DEN 2244.00
Износ
Залиха

Цртичка монтирани индикатор светлото известува кога елемент е валкано.Им овозможува на возачот да ги следи елемент состојба, под услови за работа.Повеќе Од Само Делови : Од снег и мраз опрема за toolboxes, хидраулика, влечење, камионот и на приколката хардвер за нашите иновативен осветлување производи-тоа е неверојатно што Купувачи на Производи може да направи за вашиот камион.Ние ги Правиме Работите На Вистинскиот Начин : Ние дизајн на производи, како што се градење на нив за нас, бидејќи ние сме; Нашите тимови се екипирани со инженери и стручњаци кои знаат како да се направи производот исклучителни.Трајни и Сигурни : Основана во 1946 година, на Купувачите на Производи стана лидер во камион опрема индустрија иако нашата определба за грижа за корисници, иновации, и вредноста низ нашата палета на производи.Купувачи на Производи Филтер Елемент за Следење Комплет е цртичка монтирани индикатор за светло за известување кога елемент е валкано.Комплет овозможува на возачот да ги следи елемент состојба, додека под услови за работа.Притисок switch е поставено на 25-PSI.

Декларирани својства

Најдобри предлози