.

.

Макара Појас GT2 Времето Појас Широк 6mm Гума 2GT-6/2GT-9mm Мали Backlash за 3D Печатач CNC 2GT Појас Макара употреба (Должина : 4 Метри, Ширина : 6mm)

Макара Појас GT2 Времето Појас Широк 6mm Гума 2GT-6/2GT-9mm Мали Backlash за 3D Печатач CNC 2GT Појас Макара употреба (Должина :

Мислење на купувачите:

DEN 1039.20
Износ
Залиха

Тип : Тајмингот Појас.Материјал : Гума.Теренот : 2mm.Појас за Висина : 1.38 mm Tooth Висина : 0.75 mm Width : 6/9mm.Материјал : Гума Со Fiberglass Јадро.Висок torgue лак заб GT 2 MGT 2 GT/GT2 Отвори Синхрони Времето појас ширина 6mm/9mm Гума, Neoprene fiberglass core Боја Црна 2 GT-6/2 GT-9/2 GT ширина Линеарно Движење Мали Backlash Прецизноста на Позиционирањето за 3 D printer Model Број : GT2 Отвори Времето Belt Standard или Nonstandard : Standard Type : Времето Belt Material : Rubber Pitch : 2mm Belt Висина : 1.38 mm Tooth Висина : 0.75 mm Width : 6/9mm Material : Гума Со Fiberglass Corenote : 1. Поради разликите во набљудувачите и осветлување, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи некои разлики.

Декларирани својства

Најдобри предлози