.

.

YaYa Канализација чистење на Косата Catcher, 4 во 1 Мозоци Почисто со 3 Парчиња Мозоци дупчалка со спирална бургија Ги Смена Cleaning Tool и 1 Пакет на Мозоци Помош на Алатката (3+1

YaYa Канализација чистење на Косата Catcher, 4 во 1 Мозоци Почисто со 3 Парчиња Мозоци дупчалка со спирална бургија Ги Смена Cleaning

Мислење на купувачите:

DEN 158.16
Износ
Залиха

4 парчиња Канализација чистење на косата исцедете ги смена чистење алатки, incluing два вида. 1 Нерѓосувачки челик исцедете ја прави почиста солидна пречки и 3 пластични Вода цевка чистење алатки кука коса и остатоци.Мулти-заб Канализација чистење ефикасно да се фати за коса, храна и други блокади.Флексибилни се исцеди чистење алатки змија во мали strainers или цевки кои можат да се затнат често.Добро за врнежи канализација чистење во кујна, бања, тоне, кади и лесно да се работи со себе.

Декларирани својства

Најдобри предлози