.

.

7 во 1 Коса Исцедете Ги Cleaning Tool,Смена Комплет за Бања Када Тоалет SinkTool(2Stainless Челик Исцедете Ги Смена Алатка+3Plastic Мозоци Почиста Стап+1Flower Мозоци Перика+1Drain Чистење со

7 во 1 Коса Исцедете Ги Cleaning Tool,Смена Комплет за Бања Када Тоалет SinkTool(2Stainless Челик Исцедете Ги Смена Алатка+3Plastic

Мислење на купувачите:

DEN 359.76
Износ
Залиха

Голема работа : 3 pack * 19.6 инчен пластични Мозоци Почиста Стап, 1 пакет * 24 инчен нерѓосувачки челик Исцедете Ги Смена Алатка, 1 pac *27.5 инчен Потрошувачка за Чистење со Четка, 1 пакет * 49 инчен метал Мозоци Почиста Алатка, 1 пакет * 15.5 инчен Цвет Мозоци Перика. [Совршена Комбинација] : совршено 7-комплет исцедете ги смена може да се користи на многу места, како што се кујни и бањи.Лесен-за-користење drainpipe исцедете ги removers се евтини, и ви помага да заштедите пари.Не се потребни скапи професионални водоводџија услуги повторно.Ви препорачуваме да работат со потрошувачка за чистење со четки во голема мера да го чисти цевководи. [Премиум Квалитет] : Исцедете чистење алатки се направени од не ' рѓосувачки челик и полипропилен, обезбедување на висока цврстина.Безбеден за употреба, трајни, ' рѓа отпор, не е лесно да се скрши, рециклираат и флексибилни.Ова се исцеди почиста алатка е мека доволно да се наведнуваат на повеќе форми.Погоден за чистење strainers и гасоводи.Полски површината се избегнува да се оштети цевководи. [Широко се Користи] : 7-комплет исцедете ги смена алатки се користат за чистење на канализација и садопери, кои се лесно да се биде блокиран од страна на дребулии, како што косата.Побезбеден од хемиските средства за чистење, и да произведуваат без мирис.Чиста цевководи со себе си, да им даде чувство на остварување. [Задоволството на клиентите] : Во поглед на различни цевководи, ние ви нудиме различни мозоци почисти производи, да ги исполни вашите барања.Ако не знаете како да го користат или сакате да се вратите на неа, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе им помогне да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.

Декларирани својства

Најдобри предлози