.

.

AWINNER Цевка Чистење на Мозоци Штекер Ги Смена со 5 Пакети,360 - Степен Цевка Четка дупчалка со спирална бургија Draino Коса Јасно Алатка (5 Пакети, Црвена)

AWINNER Цевка Чистење на Мозоци Штекер Ги Смена со 5 Пакети,360 - Степен Цевка Четка дупчалка со спирална бургија Draino Коса Јасно

Мислење на купувачите:

DEN 239.76
Износ
Залиха

Сет од 5 : Секој сет од 5 мозоци црево чистење areincluing 3 типови.Изберете големина за да одговараат на вашата локација и чистење потреби.Лесно да се чисти од себе и без професионална инсталација.Лесен за користење : раководителот на AWINNER цевка чистење користи 3 D barb тип дизајн за лесно да се отстрани нечистотијата, косата и остатоци што ги вашите водовод, како и зајакнување на процес на чистење. (Одличен Материјал) Направени од меки пластични материјали, тоа лесно може да се стави во каква било свиткано водовод, и може да се отстрани чисто.Широк Спектар на Апликации : Овој производ може да се користи во широк спектар на апликации, како што се вода, цевки, кои се лесно да ги заглави ѓубре, во перење соба, купатило, тоалет, бања, бања, се мијат слив, кујна, аквариум, перење резервоарот, итн.Обновливи : Чисти и повторна употреба по добивање валкани.Нема материјали кои се користат за да ја иритираат човечкото тело, и се еколошки.

Декларирани својства

Најдобри предлози