.

.

Canon Професионални Фотографски инк-џет Печатач, 17 x 22-Инчи + Optimizer Индивидуални Мастило во Резервоарот + Фото Црна Индивидуални Мастило во Резервоарот

Canon Професионални Фотографски инк-џет Печатач, 17 x 22-Инчи + Optimizer Индивидуални Мастило во Резервоарот + Фото Црна Индивидуални

Мислење на купувачите:

DEN 1015.20
Износ
Залиха

Анти-Затнување Технологија : ситни главата институти на тубуларна мастило испорака систем, оваа генерира побрз печати брзина и ја намалува можноста за затнување.Воздухот Хранење Систем : Canon Воздух Хранење Систем го спречува секоја страница од skewing за точни мастило поставеност, без оглед на хартија тип.Серија на отворања се наоѓа на врвот на platen вакуум-контрола на хартија како што се храни преку печатач.ЛУЦИЈА ПРО мастила понуди супериорен тонски опсег и стабилност, која обезбедува на уметници опсесија за да се контролира.Архивски стандарди за квалитет до 60 години на светлина брзина , 60 години, на гас брзина и до 200 години албум живот.

Декларирани својства

Најдобри предлози