.

.

2 парчиња Течни Внатрешен Притисок Тестер Научни Експериментални Наставата Инструмент - Течни Притисок

2 парчиња Течни Внатрешен Притисок Тестер Научни Експериментални Наставата Инструмент - Течни Притисок

Мислење на купувачите:

DEN 343.20
Износ
Залиха

едноставни за употреба и можат ефикасно да ви помогне во наставата течни внатрешен притисок знаење.Професионални учебни помагала за учител.Совршен за секој дом, училиште, или лабораториска употреба.Широко се користи за образование, експеримент, истражување, или наука апликации кои се однесуваат на течни внатрешен притисок.Направени од високо - квалитетни пластични и метални материјали за долго време и издржливи употреба.Физички експеримент понуда за течни притисок, мерење, ќе ви овозможи брзо да добиете резултати.

Декларирани својства

Најдобри предлози