.

.

3 Еез Долги Ракави Лигавче Set | Бебе Водоотпорен Bibs со Џеб |Дете Лигавче со Ракави

3 Еез Долги Ракави Лигавче Set | Бебе Водоотпорен Bibs со Џеб |Дете Лигавче со Ракави

Мислење на купувачите:

DEN 724.80
Износ
Залиха

Вратоврска затворање. 【Целосно Водоотпорен】- Состави од премиум мека и лесна PTU ткаенина, целиот ракав лигавче е водоотпорен.Нашите bibs се BPA-free, phthalate-бесплатно, ПВЦ-бесплатно, винил-бесплатно, и олово-слободни. 【Фати Сите Џеб】- Ни трошка catcher го задржува храна и течности надвор од подот!Џеб исто така, може да се превртува на грб, претворајќи ракави лигавче во smock престилка. 【Сигурно и Удобно】 - за Разлика од лепило рака кои лесно може да се извади од страна на деца, нашите прилагодливи на грбот и половината вратоврска затворање обезбедува безбедна и обичај се вклопуваат, и без можно непријатност околу вратот.Не-сит elasticized ткаенината помага во спречување на храна од добивање до ракавите. 【Лесно Да се Чисти】 - Едноставно плакнење или избрише чисти, и се откажам сува отпосле. 【Се вклопува 6 - 24 Месеци】- Мери 15.6" од рамо надолу, 14.6" низ градите, и 14.5" од рамо до ткаенината.Нашите лигавче ќе се вклопи во бебе и деца од 6 до 24 месеци.

Декларирани својства

Најдобри предлози