.

.

BBCVTREQA Постојана Температура Шише Млеко Топло Млеко Литургија Бебе, Две или Три во Една Полна Чаша Интелигентни Топлина Зачувување и Топло Млеко Бебе шише потопол и

BBCVTREQA Постојана Температура Шише Млеко Топло Млеко Литургија Бебе, Две или Три во Една Полна Чаша Интелигентни Топлина Зачувување

Мислење на купувачите:

DEN 10352.40
Износ
Залиха

Номинална моќност : 800 W.Номинална напон : 110-240 V / 50 HZ.Главен материјал : внимателно избрани храна одделение PP, висока температура отпор, без чуден мирис.Номинална капацитет : двојно шише.Анти-сува горење заштита : автоматски се отсечени моќ да спречат несреќи.

Декларирани својства

Најдобри предлози