.

.

Ranmov Headbands за Мажи Жени Пот Бендови Не се Лизга Headbands за Спорт Јога Трчање, Џогирање Салата Пешачење возење Велосипед Тренингот

Ranmov Headbands за Мажи Жени Пот Бендови Не се Лизга Headbands за Спорт Јога Трчање, Џогирање Салата Пешачење возење Велосипед Тренингот

Мислење на купувачите:

DEN 335.76
Износ
Залиха

Удобно Материјал : Направен од 92% полиестер, 8% spandex, тенки, лесни, меки и кожа-пријателски.Ја апсорбира Потта На периметар е 18.9 во, одговара на главата околност од 18.9 во 24,4 во, речиси една големина одговара на сите мувла; Тежина : околу 0.51 оз.Удобно Материјал.Направени од 92% полиестер, 8% spandex, тенки, лесни, меки и кожа-пријателски.Ја апсорбира Потта На периметар е 19.29 во, одговара на главата околност од 18.9 во 24,4 во, речиси една големина одговара на сите мувла; Тежина : околу 0.51 оз.

Декларирани својства

Најдобри предлози