.

.

SWEETV Кристал Свадба Тиара за Жените, Кралската Круна Кралица Headband, Кристал Принцезата Коса Додатоци за Матурска Роденден,Сина

SWEETV Кристал Свадба Тиара за Жените, Кралската Круна Кралица Headband, Кристал Принцезата Коса Додатоци за Матурска Роденден,Сина

Мислење на купувачите:

DEN 527.76
Износ
Залиха

♕ Додадете еден магичен допир да вашиот голем ден со носење на овој jeweled тиара.Вие сте во потрага на сензационален и уникатен кристал круна. ♕ Украсен со прекрасен Австриската кристали од различни големини, ова тиара светла сјае како дијамант кој е сигурен во безупречност и јасност. ♕ Тиара мерки за прибл. 2.36 инчен во висина, 5.51 инч во дијаметар, направена специјално за да ги собере жени и девојки и совршено се вклопуваат во вашиот гламурозни фризури. ♕ Кралицата круна е со висок квалитет, се наведнуваат на крајот за совршено се вклопуваат.Pin циклуси на секој крај од тиара за дополнителна безбедност.(Боби Иглички Вклучени). ♕ Пенливи headpiece, идеална за Свадби, Родендени, Proms, Костим Партија, Театар, Булчински Тушеви, Бебето Тушеви, Породилно Пука, ноќта на Вештерките или други посебен повод.(Подарок-Wrapping Вклучени). -Ремек Дело Носи Од Вашиот Благородништвото, И Вашиот Избор Надополнува Нашата Енергија!!!-. · Класичен Тиара Полу-кружни дизајн натпревари со сребро-обложено метал чија површина е украсени со рачно изработени бисер носи најдоброто во овој кралицата тиара. · Прилагодлива Дизајн на секој крај од тиара постојат два циклуси кои ќе ви овозможи да се зацврсти во вашата коса со боби иглички.Корисникот пријателски!. · Кралската Ремек-дело Кралската барок кралицата тиара го прави фокус.Ретро егзотични круна носи поинаква убавина. - Ремек Дело Носи Од Вашиот Благородништвото, И Вашиот Избор Надополнува Нашата Енергија!!! -. · Рачно изработени Дела Овој гроздобер свадба тиара е оригинален дизајн целосно рачно изработени од страна на SWEETV.Секоја убава страна жичен headpiece со висок квалитет на кристали и мониста. · Премиум Квалитет Сите се направени од најдобрите материјали што би можеле да се најдат-па така тие се доволно тешки да се соочи со години се носат и изгледа прекрасно за годините што доаѓаат.

Декларирани својства

Најдобри предлози