.

.

KCC01701CT - Kleenex Заградени Рака Крпи

KCC01701CT - Kleenex Заградени Рака Крпи

Мислење на купувачите:

DEN 1368.00
Износ
Залиха

Product_Type - Чистење Со Крпа.Container_Type - Кутија.Environmentally_Friendly - Да.Compliance_Standards - Eco Logo.Full_Size - 9" x 10.50".Кажете збогум на влажен, неуредна купишта на хартија рачни крпи со повеќе пригоден, хигиенски, countertop крпа решение.На Kleenex Рака Крпи во POP-UP Кутија се одлични за канцеларии, сместување или било кој објект што сака погодно countertop издавање.Многу абсорбента крпи испорача исклучителни рака-сушење.Водоотпорен слој и поли-shield задржи кутија и крпи од добивање влажни.Висок капацитет на полето на крпи ги исполнува ЕПА стандарди и е FSC и Eco Logo уверение.

Декларирани својства

Најдобри предлози