.

.

Funomo LED Тркала Светла за Камион / Автомобил / ATV / UTV, Гуми Светла со Боја Брка, DIY Боја и Динамика, се Прилагодува Осветленоста, IP67 Водоотпорен, Безбедно Сигнал, Контроли?

Funomo LED Тркала Светла за Камион / Автомобил / ATV / UTV, Гуми Светла со Боја Брка, DIY Боја и Динамика, се Прилагодува Осветленоста,

Мислење на купувачите:

DEN 3743.76
Износ
Залиха

[ Супер Светло и Прилагодено Боја Брка ] Funomo тркала светла се прилично светла со 58.5 W моќ.Овие LED тркала светла се индивидуализира со милиони бои RGB диск и танцување, треперење, и си поигруваше функции, овозможувајќи ви да работи на повеќе подвижни боја шеми во воланот прстен на вашата желба.Нека вашето возило да има повеќе личност!Доаѓа со јачина на светлина за да се предупредат луѓето и да се избегне сообраќајни незгоди, одржување на вашиот возење безбедно : Црвена за кочница, Бела за обратна, Жолта за вртење. [ Висок Квалитет и IP67 Водоотпорен ] воланот прстен светла се изработени од цврсти и издржливи viation алуминиумски држач кој ќе не виткајте, и LED светло лента е IP67 Водоотпорен ( со официјална сертификација ) и прашина-доказ, поради силиконска изолација материјал : исклучителна изведба без било споеви. [ Контролира со Далечински & СТАН ] Управувана од страна на далечинскиот & СТАН удобно, можете да ја менуваат бојата, брзина на светлината, и динамика на светлината во секое време.Sync lights (светла) за музика / звук и DIY бои и динамички карактеристики низ СТАН, на вашиот телефон.Гумата светла и далечински може да се заклучи од 1 до 1, па тие не мешање со други слични производи. [ Лесно да се Инсталира ] 118-инчен кабелот за напојување е доволно долго за задните тркала инсталација.Директно се инсталира на вашиот тркала LED светла на прашина штит или центар собранието. 15.5 инч во дијаметар : погоден за вашите автомобили, камиони, АТВ, UTV, итн. [ Услуги на клиентите Пријателски ] Funomo дава 2-годишна гаранција и животниот век услуга, брз одговор, и пријателски услуги на клиентите на ова Тркала Светлина.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба помош : ние ќе се потрудиме да ви помогне.

Декларирани својства

Најдобри предлози