.

.

15.5 Мулти-Боја RGB Shift Менува Тркало Прстен Rim Светла за Камион Возило Комплет светне Гуми за Теренски (4PCS 1Set) Bluetooth Контрола IP68 Водоотпорен

15.5 Мулти-Боја RGB Shift Менува Тркало Прстен Rim Светла за Камион Возило Комплет светне Гуми за Теренски (4PCS 1Set) Bluetooth

Мислење на купувачите:

DEN 3600.48
Износ
Залиха

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Други дефекти покриени по производителот ќе истече.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување. . ★[ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ] - 4 Парчиња / Set, Повеќе Бои, Bluetooth Апликацијата Контрола, 12.5"-15.5" Прилагодливи Тркала Светлина, Ip68 Водоотпорен. ★[BLUETOOTH КОНТРОЛА] - се Користи Телефон Безжично Да ја Прилагодите Нејзината Боја, Светлина И Флеш Брзина.На Bledim Стан Е Достапна На Apple App Store Или Google Play - Андроид 4.3 И Погоре За Ios 7.0 И Погоре.Нека Вашиот Wheelel Светлината Се Движи Со Вашиот Глас Или Танцот Како Вашата Музика. ★[ПОВЕЌЕ БОИ И КОМБИНАЦИИ] - 20 Комбинации на Бои, 5 Прилагодува Осветленоста Нивоа, 10 Флеш Брзина Опции, Во Прилог На Меморија Потсетиме, Навистина Персоналните Осветлување Искуство Што го Следи Вашиот Последен Пат Поставениот Режим. ★[ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТОТ] - Може да Издржи Високите Температури.Инсталирање На Хардвер И Инсталирате На Сопирачката Роторот Прашина Маска.Лесна Инсталација Со Инструкции За Инсталација. ★[ЗАБЕЛЕШКА* ДО 13,5" РОТОРОТ] - Повеќе Од 13.5" Rotors Се Смета Преголеми И Бараат Проширување Адаптер Опција.Секогаш Проверете Дијаметар На Кочница Роторот За Да Се Обезбеди Соодветна Инсталација.

Декларирани својства

Најдобри предлози