.

.

JHMUERN 4Pcs Надградба Автомобил Гума Тркала Светла, Соларни Автомобили вентилот на Гумата Капа Светлина, Движење Сензори, Центар Светилка Капа Светлина, Шарени Флеш LED ?

JHMUERN 4Pcs Надградба Автомобил Гума Тркала Светла, Соларни Автомобили вентилот на Гумата Капа Светлина, Движење Сензори, Центар

Мислење на купувачите:

DEN 671.76
Износ
Залиха

Висок квалитет на Гуми Светлина : JHMUERN тркала светла користиме високо квалитетни силикони, се отпорни на корозија-отпорни, анти-стареењето, висока/ниска температура отпорни, исклучително добра водоотпорен.Лесно да се инсталира за автомобили, мотоцикли, спортски автомобили и камиони, велосипеди.Возење Безбедност Индикација менувачот : JHMUERN Надгради светла led водоотпорен тркала светлина, може да го користите како движечка безбедносни информации предупредување светлина, која може да се игра предупредување улога во текот на ноќта, дожд, снег и магла дена.Направи автомобил безбедно да се вози под влијание на лошите временски услови.Соларен Погон Дизајн : JHMUERN Соларни тркало на автомобилот вентилот на гумата светлина ги користите подобрените соларни панели, со 450m A батеријата, автоматско брзо полнење, целосно наполнет време од 5 часа (под нормална сончева светлина), што може да им овозможи на светлината да работи непрекинато до 55 часа, целосно обезбедување на употребливост.Ефикасна и еколошки.Интелигентен Систем за Контрола : Smart вклучите функцијата.Додека возите навечер, светкави функцијата може да се активира со помош на светлината контрола и микро-vibrating сензор систем.Тој ќе се затвори автоматски за 30 секунди по паркинг. 17 Режим на Блиц Избор : JHMUERN гуми тркала светлина има постојана светлина режим + трепка режим + дишење скенирање режим, една боја или се меша бојата на кожата, можете слободно да избере.Притиснете го копчето за 3 секунди во темнината да се претвори тоа, секој притиснете на прекинувачот копчето за промена на светлина на владата, а еден повеќе време да притиснете на копчето 3 секунди за да го исклучите.Слободен Режим Избор : Притиснете го копчето за 3 секунди отворање во шарени шема, потоа притиснете го прекинувачот за работа на сина светлина, еден повеќе притиснете на прекинувачот работа за зелено светло, еден повеќе притиснете го прекинувачот за работа на црвено светло, на четири притиснете го повторно за да го внесете шарени шема.Во темнината, притиснете го копчето за 3 секунди за да го вклучите, и еден повеќе време да притиснете на копчето 3 секунди за да го исклучите.

Декларирани својства

Најдобри предлози