.

.

Бели Снегулки Гуми Опфаќа,Водоотпорен Заштита од Сонце Прашина-Доказ Универзална Преносни Тркала Кеси за Џип Приколка Rv SUV и Многу Возила

Бели Снегулки Гуми Опфаќа,Водоотпорен Заштита од Сонце Прашина-Доказ Универзална Преносни Тркала Кеси за Џип Приколка Rv SUV и Многу

Мислење на купувачите:

DEN 455.76
Износ
Залиха

Високо-Квалитетни Материјали : Нашите Бели Снегулки Резервни Гуми Капакот Е Изработен Од Полиестер Ткаенини.Водоотпорен Материјал, Не Само Dustproof И Водоотпорен, Но, Исто Така, Сонцето-Доказ И Анти-Корозија, Кои Во Голема Мера Го Подобрува Изгледот На Возилото И Чува Резервна Гума Чисти.Мулти-Size : Постојат Четири Големини Да Се Изберат (14/15/16/17 Инчи) , Ве Молиме Да Се Измери Пред Купување.Се Вклопува Во Автомобил,Rv, Џип,Приколка, Камион,Motorhome, Camper Со 23" - 33" Гуми Дијаметри.Пакет : 1pcs Резервни Гуми Капак.Лесен За Инсталација И Чиста : Elasticized Назад Полите За Брзо И Прилагодливи Се Вклопуваат Лесно За Инсталација,Без Потребни Алатки.Само Треба Да Се Избрише Со Партал.Зошто Да Се Користи Гуми Маска ? : Гуми Покрие Заштита На Гуми Од Сонцето Штета, Корозија И Сите Видови На Времето Кога Вашето Возило Е Паркиран.Имајте Тркала Во Добра Форма И Да Се Продолжи Работниот Век.Имаме За Цел Да Им Обезбедиме На Нашите Клиенти Со Најдобра Услуга.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас Преку И Ние Ќе Се Обидеме Потрудиме Да Ги Реши За Вас.Опис : Пакет : 1pcs Резервни Гуми Cover Material : Полиестер (Водоотпорен & Dustproof & Анти-Ув)Како Да се Избере Size Size S (14") Одговара За : Дијаметар 23"-27" / 60~69cm Size M (15") Одговара За : Дијаметар 23"-27" / 70~75cm Size L (16") Одговара За : Дијаметар 23"-27" / 76~79cmrn Size Xl (17") Одговара За : Дијаметар 23"-27" / 80~83cm For Пример,Вашите Гуми Е P225/70r15, A=225 B=70 C=15 Diameter=A*B/500+C*2.54=225*70/500+15*2.54=69.6 cm.

Декларирани својства

Најдобри предлози