.

.

Modway Gumball Средината Век Ѕид-Монтирани Грб Rack во различно обоени

Modway Gumball Средината Век Ѕид-Монтирани Грб Rack во различно обоени

Мислење на купувачите:

DEN 1582.32
Износ
Залиха

ШАРЕНИ ДИЗАЈН - модерно ажурирање, овој грб : rack со ретро интрига носи whimsical шарм во вашиот дом или стан.Мешање метал и дрво, шарени сфера дизајн го прави за радосна акцент.ЅИД-МОНТИРАНИ - Liven до вашиот entryway, mudroom, или дете спална соба со оваа забавна грб решетката.Нејзините здрав дизајн држи јакни, капи, и raincoats на рака и вашиот простор за живеење организирани.СУПЕРИОРНА ИЗВЕДБА - Со прав-обложени челична рамка да обезбеди стабилност и издржливост, овој метал грб решетката може да се пофали редовите на лакирани дрво сфери идеален за бесење есен и зима essentials.ГРБ РЕК МЕРЕЊА - се изјасни во различни еклектична средината век тематските décors со оваа модерна entryway грб решетката.Производ Димензии : 19.5"L x 6"W x 14.5"H. Светла и колоритна, на Gumball Грб Рек зема каде што Топката Часовник остава надвор.Совршен од оние енергетски соби, исполнет со изобилство и енергија, секој обложени дрвена топка е добро позициониран за да се забавуваат.Со својата низа на избрани confectioneries, висат сето тоа од светла жолта мантил, да детската играчка чадор.

Декларирани својства

Најдобри предлози