.

.

Bluetooth Безжична на Полначот на Компјутер Глувчето за MacBook Air Mac Pro Лаптоп, Ipad Подлога PC Ласерски Оптички Батерија Мини Тенок Молчи Глувци е Замена Жичен Користат Дескт?

Bluetooth Безжична на Полначот на Компјутер Глувчето за MacBook Air Mac Pro Лаптоп, Ipad Подлога PC Ласерски Оптички Батерија Мини

Мислење на купувачите:

DEN 255.12
Износ
Залиха

【BLUETOOTH ТЕХНОЛОГИЈА】Bluetooth безжична глувчето за Mac Book pro компатибилен со повеќето систем, вклучувајќи КОМПЈУТЕР,Лаптоп,Рампа,лаптоп,Mac OS;Поддршка на Win7 Win8 Win10 Linux OS X или Андроид таблет. 【ИЗГРАДЕНА-ВО 800m Ah БАТЕРИЈАТА】Tsmine батерија bluetooth глувчето изградена-во трајни Li-полимер батерија. 2-4 часа целосно наполнет, работа над 3-4 недели, стојат од страна на 90 дена(врз Основа на 8 часа просек користење на ден), нема потреба за екстра AAA батерија, заштеда на пари. 【СУПЕР УДОБНОСТ .Притиснете го копчето "Bluetooth Конекција" копчето повеќе од 5 секунди.Вклучете ја Bluetooth на вашиот уред (како што се КОМПЈУТЕР,Лаптоп или Лаптоп);.Пребарување за Bluetooth уред, "Bluetooth глувчето" треба да се појави во листата на откриени Bluetooth уред;.Изберете "Bluetooth Глувчето", а потоа кликнете на Продолжи за да започнете со спарувањето процес. 1 x Молчи Безжичен Глушец. 1 x Микро USB полнење кабел. 1 x Прирачник за Корисникот.

Декларирани својства

Најдобри предлози