.

.

Некогаш Подготвени за Прва Помош Газа Компресира Завој, Стерилна, 4, во Комплет Единица Кутија, 1 Е

Некогаш Подготвени за Прва Помош Газа Компресира Завој, Стерилна, 4, во Комплет Единица Кутија, 1 Е

Мислење на купувачите:

DEN 143.04
Износ
Залиха

Слот големина : 1. Стерилна Газа Компресира Завој, 4" - 1 фластер.Бренд : Некогаш Сте Подготвени За Прва Помош.Мулти-цел рани и трауми облекување Дополнителни водат газа се тркалаат за употреба како притисок завој.Се развива до 9"x51/2" за екстра рана или горат покриеност.Мулти-цел рани и трауми облекување Дополнителни водат газа се тркалаат за употреба како притисок завој се Одвива до 9"x51/2" за екстра рана или горат покриеност.

Декларирани својства

Најдобри предлози