.

.

AISCELL Торбичка Спојувалка за Каиш Случај за Галакси S21 FE 5G,A13,S22 Ултра, S22+,S21+,S21 Ултра,Note20 Ултра,A71,A12,A32, A42,A52 Кожа Ракав Торбичка Појас Јамка Holster се Вклопува Покрие Случа?

AISCELL Торбичка Спојувалка за Каиш Случај за Галакси S21 FE 5G,A13,S22 Ултра, S22+,S21+,S21 Ултра,Note20 Ултра,A71,A12,A32, A42,A52

Мислење на купувачите:

DEN 287.52
Износ
Залиха

{ AIScell } Премиум Црна/Кафеава Faux Кожа Торбичка Holster Појас Циклуси Случај.Компатибилен за Галакси S22 Ултра / S22+ / S21 FE 5 G / Z Fold3 / Z Fold2 / A13 / S21/ S21+/ S21 Ултра / Note20 Ултра / Note20 / A11 / A71 / S20+ / S20 / Забелешка 10+ Плус / A51 / A12 / A32 / A42 / A52 со заштитна маска случај.Објектот Димензии 6.60" X 3.60" X 0.60".Стилски дизајн со кафеава кожа внатрешна обвивка помага во заштитата на вашиот телефон од крек и гребнатини .Еластична Поставата Ви Овозможува Да Го Преземе Случајот Во И Надвор Непречено!Силни Магнетни Затворање Обезбедува непречено Затворање И да се Обезбеди Заштита!.Оваа торбичка е опремен со еден издржлив спојувалка за каиш плус 2 дополнителни безбедна појас циклуси и пред магнетни затворање.Пакет Се Вклучени : 1 X Кожа Торбичка.На оваа Високо-квалитетни faux кожа торбичка ќе направи одлична работа Држи за вас!Тоа е високо квалитетна случај со убав Едноставен дизајн кој вашиот Галаксија S22 Ултра / S22+ / S21 FE 5 G / Z Fold3 / Z Fold2 / S21 / S21+ / S21 Ултра / Note20 Ултра / Note20 / S20+ / S20 / Забелешка 10+ Плус / A13 / A51 / A71 / A12 / A32 / A42 / A52 ќе се совпадне.Овој случај е на high-end quality !!И задоволство да се користи.Само клип тоа да појас и вашето добро да се оди!Објектот Димензии 6.60" X 3.60" X 0.60".

Декларирани својства

Најдобри предлози