.

.

COVRWARE Покровителство Серија Случај Компатибилен со LG Stylo 3 / 3 Плус со Вграден Екран Заштитник Holster Спојувалка за Каиш Потпирачот Тешки Целосна панцири Shockproof Заштитна

COVRWARE Покровителство Серија Случај Компатибилен со LG Stylo 3 / 3 Плус со Вграден Екран Заштитник Holster Спојувалка за Каиш Потпирачот

Мислење на купувачите:

DEN 263.76
Износ
Залиха

Покровителство Серија случај целосно ја надополнува Stylo 3 / Stylo 3 Плус без да се жртвува го изгледот на вашиот уред.Целото Тело Оклоп Заштитни случај се опфатени сите 4 делови и на Предната Маска и Вграден Екран Заштитник ќе го заштити вашиот уред екран од гребење на површината.Изграден на висока-квалитет флексибилни TPU слој и поликарбонат слој го штити вашиот уред од влијанија и удари без да се оштети уредот.Прецизни cutouts за камерата, копчиња, и звучник.Специјално дизајнирани Предната Маска со Вграден екран заштитник.ПОКРОВИТЕЛСТВО СЕРИЈА Покровителство Серија и holster нуди вашиот мобилен телефон за најдобриот во заштита додека фрлање дополнителни функции, како прилагодливи [Појас-клип] и [Потпирачот].На 360 степени rotatable прилагодливи потпирачот ви овозможува да ја прилагодите застане на вашата желба агол на гледање за дополнителна флексибилност.Згора на тоа, случајот го заштитува вашиот телефон со [Шок Апсорбирање] двоен слој за да се справи со оние тешки капки.На [Вграден Екран Заштитник] обезбедува заштита без додавање на било големо и Пристаништа опфаќа, прашина пристаништа блок против несакани прашина и остатоци.Оваа супер заштитна и стилски случај ќе го прави вашиот телефон да изгледа дури и подобро!.

Декларирани својства

Најдобри предлози