.

.

Спакувани Суштинско значење Телефон Спојувалка за Каиш Случај со Потпирач (2019 Slimline) Тенки Покрие w/Ротирачки Holster (од Суштинско значење Телефон PH-1) Црна

Спакувани Суштинско значење Телефон Спојувалка за Каиш Случај со Потпирач (2019 Slimline) Тенки Покрие w/Ротирачки Holster (од Суштинско

Мислење на купувачите:

DEN 310.80
Износ
Залиха

Поминаа деновите на скршени kickstands!На Slimline Појас Holster случај карактеристики издржлива метална потпирачот, ултра тенок профил, rubberized заврши и отворен копчето cutouts за лесен пристап до сите на вашите контроли.Изграден за да трае со солидна-core поликарбонат рамка и ротирачки спојувалка за каиш за вертикална или хоризонтална употреба.Безбедна слајд во дизајн го прави телефонот монтажа / dismounting бриз.Мека чувствува обвивка ја штити свртени навнатре екран & изградена во потпирачот прави Slimline совршен hands-free гледање случај.Спакувани се горди да бидат доверени од страна на министерството за Одбрана, НАСА, НИ Маринци, Војска и Морнарица, НИ Војска Корпус на Инженери и стотици државната и локалната Полиција и Оган одделенија.Инвестирајте во квалитетот - доверлив со доверба.На Slimline holster сет е ултра тенок појас случај изграден со внимание на детали.Еден од нашите врвни продажба појас случаи, поставете карактеристики солидна-core поли карбонат рамка и не се лизга rubberized зафат заврши.Во внатрешноста на клипот мека микрофибер поставата додава заштита за inwardfacing екран додека holster држи телефонот во склопот на вашата страна.Цврст-core поликарбонат рамка и не се лизга rubberized зафат заврши.Во внатрешноста на клипот мека микрофибер поставата додава заштита за увоз соочуваат со екран додека holster држи телефонот во склопот на вашата страна.Вграден-во легура потпирачот и тешки 5- ''increment '' вртливата клип.Отворете копчето cutouts за лесен пристап до сите функции и контроли на вашиот Samsung Галакси S10e.Дизајниран за совршено да се усогласат со контури на телефонот, случајот одржува тенок профил и појавија со rubberized зафат текстура.Во прилог на Dura Clip покрие карактеристики на покрена усна задржување на екранот покачена и нула бесплатно треба да биде ставен со лицето надолу за груба површина.

Декларирани својства

Најдобри предлози