.

.

СЕВЕРОЗАПАДНО НБА Los Angeles Lakers Ткаени Tapestry Фрлиле Ќебе, 48 x 60, Фото Вистински

СЕВЕРОЗАПАДНО НБА Los Angeles Lakers Ткаени Tapestry Фрлиле Ќебе, 48 x 60, Фото Вистински

Мислење на купувачите:

DEN 1636.80
Износ
Залиха

100% Полиестер.Увезени.Карактеристики НБА тимот за големи логото лебди над Spalding Службен Игра Топката.Детални, ткаени фрлиле ќебе; декоративни работ околу сите рабови; произведени во Америка.Мерки 48"W x 60"Л. Машина за миење ладно одделно користејќи деликатни циклус и благ детергент.Не кајгана.Машина за сува одделно за нежно циклус.Се отстранат веднаш.Не железо.Изработени од 100% Полиестер.Покаже вистински тимски дух со еден од Северозапад е ткаени Таписерии.Овие преданија квалитет фрла се оддаде признание на Американските изработка.Во текот на историјата, таписерии се празнува специјални настани.На занаетчии во нашата сечење на работ на објектот во Северна Каролина продолжи оваа традиција со модерен пресврт.Сега можете да поседувате tapestry со вашиот омилен тим графика.Таписерии се неверојатно детални и шарени.Користете го како соба акцент, кревет покривање, фрли ќебе или на ѕид виси.Таписерии се околу 48-инчи-од-60-инчи со декоративни на работ на сите страни.

Декларирани својства

Најдобри предлози