.

.

Комерцијални Фрижидер Стакло 3-Врата Merchandiser Екранот Кулер Случај Фрижидер NSF, Дното-Монтирани 71 инчи ширина, капацитет 56 cuft 110V, Ресторан Кујна Кафе GDM-69B

Комерцијални Фрижидер Стакло 3-Врата Merchandiser Екранот Кулер Случај Фрижидер NSF, Дното-Монтирани 71 инчи ширина, капацитет 56

Мислење на купувачите:

DEN 5832.00
Износ
Залиха

Led светлата вклучени ќе ви помогне да водите евиденција на инвентар лесно.Работат под 110 Volt електрична енергија, контролирани од страна на дигитални theometer екранот и knob, тоа е лесно да се прилагоди на температурата од 2 до 8°C,(или 35.Да се направи нешто процесот на побрзо, ве молиме обидете ставање цел користење на друга Кредитна Картичка што има доволна рамнотежа.Цел на ќе се осигура безбедноста на вашата набавка.Функција : Дното-Монтирани Висок Квалитет Компресор циркулира со еколошки r290a Ладилни.ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува на датумот на купувањето.Материјал : Дизајниран со себе затворање на едно стакло од врата, оваа единица е лесно да се чисти и ќе го издржат тешки-должност ресторан задачи.4°F), оваа 680 Вати Кулер заштедува електрична енергија сметка.За да го откажете, посетете ја "Вашите Наредби" и кликнете на копчето "Врати или да го Замени Предметот" во близина на заштита план.Целосно пренослив ако купи како подарок.

Декларирани својства

Најдобри предлози