.

.

VBENLEM 3-1/2 cu ft Комерцијални Countertop Фрижидер 100L Пекарница Млечни Екранот Кулер Случај со Автоматско се Одмрзне LED Осветлување Одговараат за Торта Roaster Продавница Кафе У?

VBENLEM 3-1/2 cu ft Комерцијални Countertop Фрижидер 100L Пекарница Млечни Екранот Кулер Случај со Автоматско се Одмрзне LED Осветлување

Мислење на купувачите:

DEN 23279.76
Износ
Залиха

За да го откажете, посетете ја "Вашите Наредби" и кликнете на копчето "Врати или да го Замени Предметот" во близина на заштита план.Внатрешниот воздух излезот за авто се одмрзне.Бруто Тежина : 95lb (43kg).ПЛАН ЗАПОЧНУВА : План започнува на датумот на купувањето.Дигитална контрола одбор е прецизен и лесен за употреба.Комерцијални се прикаже случај со голем капацитет од 3-1/2 cu ft (100 L).Капацитет : 3-1/2 cu ft (100 L).Одговараат за ресторани, барови, погодно продавници, пекари, кафулиња, итн.Авто се одмрзне функција обезбедува храна свежина и појасна екранот.Дозволувајќи им на долгорочна соработка со steadiness.Ниту храна или околу очила ќе добиете матирано, на тој начин обезбедување на свежина и појасна екранот.

Декларирани својства

Најдобри предлози