.

.

Лаура Mercier Чисто Платно Буквар Хидрантни, 1.7 Fl Мл (Пакување од 1)

Лаура Mercier Чисто Платно Буквар Хидрантни, 1.7 Fl Мл (Пакување од 1)

Мислење на купувачите:

DEN 768.00
Износ
Залиха

Тоа Е Лесен Буквар.Оваа Формула Обезбедува Невидливо Покривање.Ова Му Дава Здрав Сјај На Кожата.Помага Во Спречување На Загуба На Вода.Ја Зголемува Мекост & Еластичност.Кисна влага во кожата со овој обновување буквар кој ја чува кожата свежо чувство во текот на целиот ден.Маслиново Екстракт на видно место smooths и се заклучува во хидратација додека Морски Хидра Растенија надополнува кожата и да се промовира долгорочно влага обновување.

Декларирани својства

Најдобри предлози