.

.

LAMEEKU Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 12 Про Max, Држачот на Случај Флорални Сончоглед Шема Патент Случај со Картичка Рака, заштитниот Поклопец со Дизајн за iPhone 12

LAMEEKU Паричникот Случај Компатибилен со iPhone 12 Про Max, Држачот на Случај Флорални Сончоглед Шема Патент Случај со Картичка

Мислење на купувачите:

DEN 695.76
Износ
Залиха

【Исти Модел на Уред】Направени на квалитетот СТП кожа.Специјално Дизајнирани паричникот Случај Компатибилен со i Phone 12 Про Max 6.7 инчен (2020).НЕ одговара за било кои други модели.Потврдете го вашиот уред во согласност со пред да купите. 【ПАТЕНТИРАН ДИЗАЈН Компатибилен со i Phone 12 Про Max ПАРИЧНИКОТ СЛУЧАЈ】паричникот случај е дизајниран со специјално неколку скриени картичка отвори со YKK патент, може да се одржи 8 картички и некои пари, така што ќе може да ги носите вашите ID, кредит, дебитни картички, готовина, па дури и монетите без да се земе вашиот паричник со вас. 【Врвка за околу Рака & Crossbody Синџир】Прилагодливи и отстранлив рамо, рака е погодно за секојдневна наврати таквите дружење со пријатели, уживајќи сонце на плажата, оди на датуми и сл.Врвка за околу рака, го прави лесно да ги носите. 【Precisse Craftmanship Детален Дизајн】 Прецизни cutouts и голема тактилни копчиња дизајниран да се одржи на истата голема тактилни повратни информации од вашиот телефон со копчиња. 【180 Дена Гаранција за Квалитет】 Со цел да се обезбеди вашите предности и ќе ви даде совршен шопинг искуство на , ние се одговорни за нашиот објект.Ако ви се исполнат било какви прашања, контактирајте со нас, ние ќе го поправи вашиот проблем во рок од 12 часа.

Декларирани својства

Најдобри предлози