.

.

за LG W10 MX109 Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка & Паричникот Функција Не се Лизга (Боја : Црна)

за LG W10 MX109 Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка & Паричникот Функција Не се Лизга (Боја : Црна)

Мислење на купувачите:

DEN 1912.80
Износ
Залиха

Едноставно, удобно и лесно да се носат.Хоризонтална рамка, го прави лесно за вас да се види кога нервира.Позитивни и негативни магнетни вшмукување тока, функционални картичка и заграда, лесен за употреба.Лесен пристап до сите порти и копчиња, без отстранување на школка.Примените сигнал е добро. 1. Едноставно, удобно и лесно да се носат.2. Флип стојат дизајн поставите ти се во леснотијата за хоризонтална гледање.3. На картичка, паричник и да застане функција се чувствуваат удобно за да ги користите.4. Лесен пристап до сите порти и копчиња, без отстранување на случај.5. Примените сигнал е добро.

Декларирани својства

Најдобри предлози