.

.

3D Врежана Кожен Паричник Случај за iPhone 13 12 Мини 11 Про Max X XS XR 6 6S 7 8 Плус SE 2020 прекривачот Картичка Слотови Торба,црвена,за iPhone 6Plus 6sPlus

3D Врежана Кожен Паричник Случај за iPhone 13 12 Мини 11 Про Max X XS XR 6 6S 7 8 Плус SE 2020 прекривачот Картичка Слотови Торба,црвена,за

Мислење на купувачите:

DEN 287.76
Износ
Залиха

На работ направени од врвот одделение трајни мека TPU материјал, Донесе удобно и мека на допир се чувствуваат,За бришење назад направени од хард КОМПЈУТЕР,покажуваат убавината на вашиот телефон.Прецизно сечење, брз пристап толку копчето, лесен пристап до полнење порта, џек за слушалки, волумен копчиња и нечујно копчето, совршено се вклопуваат за вашиот телефон.Шок Заштита - Телефон Случаи Имитација airbag дизајн во четирите агли, телефонот капки игра важна ефикасно олеснување на влијанието, НАВИСТИНА ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА.Нула Доказ - На инцизија е повисока од екран и камера, совршено го спречува мобилен телефон од гребење,Со стереоскопски копчето за да се заштити вистинска машина копчето, не ефект чувствителни.Најдобар Подарок : Еден телефон случај, кои ги комбинира добар изглед дизајн и заштита Изненадување подарок за вашиот најдобар пријател или љубовник, како што се дечко и девојка, маж и жена во Божиќ ноќ на Вештерките, Денот на Вљубените, роденден, свадба, годишнина и така натаму.Материјал : Направен од Висок Квалитет На Висок Квалитет на СТП Кожа Мека TPUColor : Сина,Црна,Розово Злато,Црвена,Кафеава.Карактеристики : 3 D Втиснување Кожа Телефон Case Suitable : Девојки,Жени,Мажи,Жена,Маж,Студенти,Деца,Дама,Најдобри Gift1 : 1 отворен калап,мека работ школка, многу добро се чувствуваат, добра quality Please бидете сигурни дека вашиот модел на телефон да order Package вклучува : 1pc мобилен телефон случај.

Декларирани својства

Најдобри предлози