.

.

WWW Samsung Галакси S10 Случај 6.1,Галакси S10 Паричникот Случај, [Луксузен Романтична Врежан Цвет] Кожен Паричник Случај [Внатре Шминка Огледало] [Потпирачот Функција] за Га?

WWW Samsung Галакси S10 Случај 6.1,Галакси S10 Паричникот Случај, [Луксузен Романтична Врежан Цвет] Кожен Паричник Случај [Внатре

Мислење на купувачите:

DEN 431.76
Износ
Залиха

Дизајниран да се вклопуваат совршено за Samsung Галакси S10 6.1 инчи (2019) само.Не се компатибилни со S10 Плус 6.4 инчен/S10 E 5.8 инчи .Прецизни cutouts им даде пристап до сите порти.Уникатен Луксузни Ласерски Врежан Цвет.Направени со премиум СТП кожа.Внатре Козметика Огледало ги Исполнува упатствата за Дневна Шминка треба.Вграден Картичка Џебови и Имајте предвид Носителот понуда да ги чува сите Картички и некои Пари.Потпирачот функција е погодно за филм-се гледа или видео-разговор.Донесе повеќе слобода за раце.

Декларирани својства

Најдобри предлози