.

.

Linzhou Случај за Oppo Realme Narzo 50i Кожен Паричник Флип Заштитни Случај Магнетни Застане на Функцијата Мобилен Телефон Случај за Oppo Realme Narzo 50i Црна

Linzhou Случај за Oppo Realme Narzo 50i Кожен Паричник Флип Заштитни Случај Магнетни Застане на Функцијата Мобилен Телефон Случај

Мислење на купувачите:

DEN 329.52
Износ
Залиха

Совршена заштита : мобилен телефон случај за Oppo Realme Narzo 50i е направен од faux кожа која го штити вашиот телефон во сите правци и се спречува оштетување на мобилен телефон од судири.Модерен паричник – содржи картичка слотови и паричник.Тоа може да се користи за извршување банкарски картички и мал износ на пари.Мобилниот телефон случај е поврзан со магнетни затворање.Тоа може да биде лесно да се отвори за време на употребата, што е удобен и сигурен.Носител на функција : со стабилна поддршка функција, тоа е погоден за гледање филмови или видео разговор во слободното време.Практична настава : благодарение на прецизниот дизајн, лесен пристап до напојување, волумен и сите пристаништа, копчиња и функции кои ви даваат пријатно искуство.Customer service : Ако имате било какви проблеми по купувањето на производот, ве молиме ги споделите со нас преку е-маил и ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.Linzhou.Погоден за OPPO Realme Narzo 50i флип тип заштитни случај.Шевовите усвојување на таписерии и убава форма.Телефонот случај е пораби на врвот и се наредени со мека faux кожа.Обрнете посебно внимание за чистење на зглобовите, cutouts, мекост и плоштадите за време на обработката.Овие се види случаи се направени од високо квалитетна кожа, материјал е силен и издржлив и може да се користи за долго време.Школка дизајн со парични средства и кредитна картичка во држачот ви овозможува да се одржи на банкарска картичка и мобилен телефон за да го направат вашиот живот полесно.Мулти-агол на зумирање екран функција, лесно да се види филмови, читајте информации, видео разговор, итн.Посебни магнетно копче дизајн е повеќе елегантен и префинет.Пакување : OPPO Realme Narzo 50i кожна торба.

Декларирани својства

Најдобри предлози