.

.

TUCCH Случај за Галакси S21 Ултра 5G, Паричник со TPU Shockproof Внатрешни работи Случај Стојат RFID Кредитна Картичка во Држачот, Магнетни СТП Кожа Заштита на прекривачот Компа?

TUCCH Случај за Галакси S21 Ултра 5G, Паричник со TPU Shockproof Внатрешни работи Случај Стојат RFID Кредитна Картичка во Држачот,

Мислење на купувачите:

DEN 503.76
Износ
Залиха

КОМПАТИБИЛНОСТ & НАГЛАСУВА : САМО КОМПАТИБИЛНИ СО Галакси S21 Ултра 6.8-инчен дијагонала големина на екранот (2021 Порака).НЕ се ВКЛОПУВААТ Галакси S21 6.2"/НЕ се ВКЛОПУВААТ S21+ 6.7". (1) Потпирач Функција : TUCCH Галакси S21 Ултра кожа случај има стојат функција која ќе донесе повеќе погодност за филмот гледа со мулти-агол, дружење со пријателите на Face Time. (2) Магнетни Затворање - Магнетски затворач да се задржи затворени и заштитени.КАРТИЧКА СЛОТОВИ & ПРЕЦИЗНИ CUTOUTS : Оваа Галаксија S21 Ултра 6.8 кожен паричник случај е специјално дизајниран за вашиот нов Galaxy S21 Ултра 6.8 инчи, што го прави тоа овозможува целосен пристап до сите функции (копчиња, звучници, камери и сл.).Кожени прекривачот со четири кредитна картичка слотови и поголеми пари во џеб, без да се земе дополнителна паричник кога се случува надвор.RFID БЛОКИРАЊЕ & ЦЕЛОСНО ЕФЕКТИВНА ЗАШТИТА : RFID технологија апликација ефикасно штитови на сигнали и ги чува вашите лични информации се безбедни.Galaxy 6.8 инчи 2021 флип паричникот кожа случај може да ги покрие сите агли и обезбеди голема двоен слој за заштита на вашиот паметен телефон.На трајни мека TPU полно работно тело внатрешна обвивка доаѓа со cushioned shockproof работ и да се гарантира вашиот телефон од капки и испакнатините.КЛАСИЧЕН & ПОГОДНО : Премиум синтетички кожа покрие чувари новиот Галакси S21 Ултра 6.8" од гребнатини и капки.Ние дизајниравме случаи кои не само што класичен кожа чувство, но, исто така, имаат ретро изглед и практичен дизајн.TUCCH кожа случај е доброто, луксузен и модерен бизнис стил кожа случај за вашиот Галаксија S21 Ултра. [ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА] : Со цел да се води поголема клиент искуство, сите кожа случаи се продаваат во нашата продавница нуди ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА.Ако било проблеми со квалитетот, можете да контактирате со нас слободно и да добиете нова замена бесплатно или со наплата.

Декларирани својства

Најдобри предлози