.

.

iPhone X Паричникот Случај, Паричник Случај iPhone X [Folio Стил] [Стојат Функција] Apple iPhone X Заштитна Кредитна Картичка СТП Кожа прекривачот [Картичка Слот + Страна Џеб] Магнет?

iPhone X Паричникот Случај, Паричник Случај iPhone X [Folio Стил] [Стојат Функција] Apple iPhone X Заштитна Кредитна Картичка СТП

Мислење на купувачите:

DEN 479.76
Износ
Залиха

✅ [Компатибилен со Apple i Phone X (2017) САМО] СТИЛСКИ И ЗАШТИТНА Квалитет направена СТП Кожа i Phone X Паричникот Случај / Паричникот Случај i Phone X карактеристики на повеќе боја опции.Сепак ова особено i Phone X Флип Случај е Црна.Тоа е Црниот i Phone X Folio / Црна i Phone 10 Folio дизајн со целосна заштита на екранот против smudges и нечистотија. ✅ МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ - Совршени за on-the-go употреба, Црна i Phone X Кожен Паричник / Црна i Phone 10 Кожен Паричник картичка случај карактеристики 3 картичка слотови, а од страна на џеб за пари или дополнителни картички, и магнетна брава дизајн. ✅ ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Прецизни cutouts за звучници, камера и други функционални пристаништа ви овозможи лесен пристап до сите порти и функции, без отстранување на Црна i Phone X случај кожа. ✅ ПОГЛЕД ОД СЕКОЈ АГОЛ - На Homeboy Засекогаш Црна i Phone X паричникот случај, можете да го вклучите за да хоризонтална положба и да дејствува како стои; совршен за забава или streaming. [Компатибилен со Apple i Phone X (2017) САМО] СТИЛСКИ И ЗАШТИТНА Квалитет направена СТП Кожа i Phone X Паричникот Случај / Паричникот Случај i Phone X карактеристики на повеќе боја опции.Сепак ова особено i Phone X Флип Случај е Црна.- Тоа е Црниот i Phone X Folio / Црна i Phone 10 Folio дизајн со целосна заштита на екранот против smudges и нечистотија.МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ - Совршени за on-the-go употреба, Црна i Phone X Кожен Паричник / Црна i Phone 10 Кожен Паричник картичка случај карактеристики 3 картичка слотови, а од страна на џеб за пари или дополнителни картички, и магнетна брава дизајн.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Прецизни cutouts за звучници, камера и други функционални пристаништа ви овозможи лесен пристап до сите порти и функции, без отстранување на Црна i Phone X случај кожа.ПОГЛЕД ОД СЕКОЈ АГОЛ - На Homeboy Засекогаш Црна i Phone X Флип Паричникот Случај, можете да го вклучите за да хоризонтална положба и да дејствува како стои; совршен за забава или streaming.

Декларирани својства

Најдобри предлози