.

.

Chenyouwen Мобилен Телефон Случај Голема Лудиот Коњ Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот & Фото Рамка за Huawei Чест Y7 2019(Црве

Chenyouwen Мобилен Телефон Случај Голема Лудиот Коњ Текстура Хоризонтална Флип Кожа Случај со Носителот & Картичка Слотови & Паричникот

Мислење на купувачите:

DEN 739.20
Износ
Залиха

Браник Капак.Тешко Случаи.Мобилен Телефон Случаи.Полначот Случаи Капак.Кожа Случај Scratchproof Заштитни Случај. 100% Висок Квалитет и Добра Цена Телефон задниот Поклопец Добра Performace Правилна инсталација е важно за успешна употреба.Ве молиме слободно контактирајте со нас, прво ако има било какви прашања."1. Концизен.Тоа е едноставно облик и се сврте да ја напушти чиста и удобно впечаток на сите. 2. Функционална.Случајот може да се вклопи во вашиот телефон и и направи голема разлика за заштита на перформансите на вашиот телефон од гребење, шок, се лизга и така натаму. 3. Удобен.Сите копчиња и пристаништа се достапни. 4. Пренослив.Тоа е непотребно за да го симнат еднаш перформансите на вашиот телефон го става на тоа, бидејќи тоа е доста тенка и светлина. 5. Издржливи.Со добри перформанси и висок квалитет, може да се работи за долго време. 6. Ефективни.Многу погодна цена се поставени за случајот.Тоа е прифатлива производ.".

Декларирани својства

Најдобри предлози