.

.

Snakehive Гроздобер Паричникот за Apple iPhone XS / iPhone X || Вистинска Кожа Паричникот Телефон Случај || Вистинска Кожа со Гледање Стојат & 3 Карта Носителот || Флип Folio Покрие со Ка

Snakehive Гроздобер Паричникот за Apple iPhone XS / iPhone X || Вистинска Кожа Паричникот Телефон Случај || Вистинска Кожа со Гледање

Мислење на купувачите:

DEN 887.76
Износ
Залиха

Рачно изработени ВО ЕВРОПА СО ВИСТИНСКИ ВРВОТ ЖИТО КОЖА ✅ : Нашите Европски Nubuck кожа е мека, велур-заврши како што созрева со текот на времето, се развива еден елегантен патина што е единствен за секој случај.КАРАКТЕРИСТИКИ КАКО SMART КАКО ВАШИОТ ТЕЛЕФОН ✅ : Нашиот паричник случаи го вклучуваат 3 картичка слотови, парите се лизга, целосна кабел/копче/звучници пристап, магнетен затворање и пејзаж потпирачот.КАПКА & НУЛА ЗАШТИТА ✅ : елегантен кожа надворешниот & флексибилни пластични внатрешна држи вашиот телефон и безбедно и стилски текот на вашиот ден.ОДГОВАРА на i PHONE XS/ i PHONE X САМО ✅ : Нарачана за i PHONE XS/ i PHONE X 5.8" екран.Двојно проверете ги вашите модел прво.SNAKEHIVE 12 месеци ГАРАНЦИЈА ✅ : Нашата случаи се изградени како и минатата, така што вклучуваат нашите потпис 12 месеци гаранција & 30 ден пари гаранција за враќање со секој Snakehive кожен паричник случај.Секој Snakehive случај е дизајниран во Лондон, и направија во Европа од најдобрите во изборот на вистински nubuck кожа.Секој случај се постапува од страна на занаетчии во везана & leatherwork да се осигура дека секој еден ги исполнува Snakehive стандард.Од крои да се намали испис, секој детал на секој случај е направена со прецизен прецизност, обезбедување тоа трае и подолго од телефонот го штити.Секој случај е потоа темелно проверени пред да биде врежана со Snakehive лого.

Декларирани својства

Најдобри предлози